تبلیغات
مطالب جذاب و خواندنی - ما ایرانی ها
مطالب جذاب و خواندنی
مهمونی می دیم اونایی که دوست داریم  و نداریم دعوت می کنیم،یواشکی به لباس اونایی که دوست نداریم می خندیم بعد که رفتند با دوستای خودمون به حرفاشون می خندیم.

توی مهمونی واسه همدیگه جوک لری می گیم!جوک ترکی می گیم!اصفهانی ها رو مسخره می کنیم!می گیم رشتی ها بی غیرتند!کردها متعصب هستند!آبادانی ها لاف می زنند و پایین شهریها رو آدم حساب نمی کنیم!

بشقاب لیوان های فرانسوی می خریم!لوستر های ساخت چین می خریم!شکلات آیدین هدیه نمی بریم چون ایرانیه و کلاسش پایینه!

موقعی مه اتوبوس میاد حمله می کنیم اگه اوضاع بحرانی بشه با آرنجمون می زنیم به کناریها تا راه باز بشه!آخه خسته هستیم و زودتر باید بریم خونه!وقتی کسی نباشه هم می شنیم با ماژیکپشت صندلی ها یادگاری می نویسیم تا بعدا که سوار شدیم هنرمونو به دوستامون نشون بدیم

ما به اجدادمون خیلی احترام می گذاریم!مخصوصا داریوش و اینها!وقتی سر قبرشون می ریم حتما یادگاری اون هم با هر چی دستمون میاد روی در و دیوارش می کنیم.

ما روز تاسوعا و عاشورا نذری می دیم!اما برای اینکه زعفرون گرونه روی پلو گلرنگ می ریزیم

اما سه چیز برای ما خیلی مهمه:

یک:هیچ وقت اجازه نخواهیم داد که روی هیچ نقشه ای خلیج فارس به خلیج عربی تبدیل بشه.

دو:حواسمون هست که هر جا حرفی از فیلم سیصد برده شد اعتراض کنیم نامه بدیم طومار امضا کنیم که چرا قیافهی ما ایرانی ها رو وحشتناک کشیدند آخه ما ایرانیها اونقدرها وحشتناک نیستیم.

سه:دولت کشورمون باید مثل دولت سوئد و نروژ باشه.دموکرات،عشقی،مهربان به شرطی که ما همه اونهایی رو که در بالا گفتیم بمونیم.

 

 


نوشته شده در سه شنبه 20 بهمن 1388 ساعت 09:00 ق.ظ توسط Niloufar نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت